Vítejte!

Vítejte na stránkách Dalibora Hájka, IFBB Bodybuildera

 

Dalibor je největším a nejtěžším českým profesionálním kulturistou.Od dětství se věnoval sportu, konkrétně veslování, ve kterém patřil k československé špičce. Od roku 1993 se věnuje kulturistice, mezi profesionály závodí od roku 2012, kdy zvítězil na Arnold Amateur v USA. 

 

  • bronzový z China Pro 2014
  • devátý na EVLS Prague Pro 2013
  • vítěz Arnold Amateur 2012
  • mistr světa z roku 2010
  • bronzový na mistrovství světa v roce 2006
  • mistr České republiky z roku 2005

 

Pokud máte zájem sledovat Daliborovu kariéru a úspěchy online, přihlaste se k odběru novinek na jeho oficiální facebookové stránce Dalibor Hájek - IFBB Bodybuilder.

Novinky

Po domácím EVLS Prague Pro 2015 zamířil Dalibor k další soutěži na sever Evropy, konkrétně do finského města Lahti. Tam se o druhém říjnovém víkendu konal čtvrtý ročník závodu Nordic Pro a Dalibor na něm obsadil patnáctou příčku v osmnáctičlenném startovním poli. Vítězství a kvalifikaci na Olympii 2016 si připsal William Bonac, druhý skončil Roelly Winklaar a třetí Cedric McMillan.

 

Dalibor o víkendu nechyběl v sestavě kategorie Open na třetím ročníku EVLS Prague Pro, který se konal v holešovické Tipsport areně společně s amatérskou Olympií Amateur Europe. V těžké konkurenci se mu nepovedlo probojovat do TOP 10 a skončil na děleném šestnáctém místě. Zvítězil Američan Dexter Jackson před Egypťanem Big Ramym a třetím Shawnem Rhodenem z USA.

 

Při natáčení dalšího videa z přípravy na EVLS Prague Pro 2015 měl Dalibor netradičního sparring partnera. Při tréninku nohou mu totiž pomáhal jeho starší syn Dalibor.

 

 

Podívejte se na další video z Daliborovy přípravy na EVLS Prague Pro 2015! Tentokrát jde o trénink břicha.

 

 

Daliborova příprava na domácí EVLS Prague Pro 2015 pokračuje! Tentokrát se můžete podívat na jeho trénink prsních svalů:

 

 

« Předchozí 1 2 3 4 Další »
IFBB